Laird LI1206H121R-10
Ferrite Beads Power Chip 120Ohm 100MHz 800mA 150mOhm DCR 1206 T/R
Production
가격 및 재고
데이터시트 및 문서
IHS
Datasheet1 페이지7년 전
Datasheet1 페이지0년 전
Sager Electronics
RS (Formerly Allied Electronics)
DigiKey
Mouser
재고 내역
3개월간의 트렌드:
+46.46%
CAD 모델
소스이캐드엠캐드파일
SnapEDA
심벌풋프린트
3D다운로드
캐드 모델 다운로드 시 새 탭으로 파트너 사이트가 열립니다.
공급망
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.80.00
Introduction Date2005-09-13
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 5 years ago)
Manufacturer Lifecycle StatusACTIVE (Last Updated: 5 years ago)
관련 부품
General Purpose Inductor, 0.0022uH, 4.55%, 1 Element, Ceramic-Core, SMD, 0402
Inductor, Aec-Q200, 2.2Nh, 7Ghz, 0402 Rohs Compliant: Yes |Tdk MLG1005S2N2BTD25
Inductor, Aec-Q200, 2Nh, 7.5Ghz, 0402 Rohs Compliant: Yes |Tdk MLG1005S2N0BTD25
Inductor RF Multi-Layer 0.0039uH 0.3nH 100MHz 12Q-Factor Ceramic 0.3A 0.15Ohm DCR 0805 T/R
General Purpose Inductor, 0.039uH, 2%, 1 Element, Wirewound-Core, Reflow soldering, 1608/0603
General Purpose Inductor, 0.016uH, 2%, 1 Element, Wirewound-Core, Reflow soldering, 1005/0402
설명
Chip Ferrite Beads / EMI Filters 120ohms 100MHz .8A Monolithic 1206 SMD
EMI FERRITE CHIP BEAD, 1206, 800MA, 120 OHMS @100MHZ, DCR MAX 0.150OHM
Ferrite Bead, 1206 [3216 Metric], 120 ohm, 800 mA, LI Series, 0.15 ohm
FERRITE, BEAD, 3216, 100MHZ, 120R; DC Resistance Max:0.15ohm; DC Current Rating:800mA; Ferrite Case Style:1206 [3216 Metric]; Ferrite Mounting:SMD; Impedance @ 100MHz:120ohm; Impedance Tolerance:(Not Available); MSL:(Not Available); Series:LI