Laird LI0603D301R-10
Chip Ferrite Beads / EMI Filters 300ohms 100MHz .4A Monolithic 0603 SMD
데이터시트 및 문서
IHS
Datasheet1 페이지9년 전
Datasheet4 페이지18년 전
element14 APAC
Mouser
3개월간의 트렌드:
-15.54%
공급망
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.80.00
Introduction Date2004-03-11
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 5 years ago)
Manufacturer Lifecycle StatusACTIVE (Last Updated: 5 years ago)
관련 부품
MLG Series 0402 10 nH ±5% 500 mA 350 mOhm DCR Multilayer Ceramic Inductor