Laird LI0603B201R-10
Ferrite Bead, 0603 [1608 Metric], 200 Ohm, 200 mA, 400 Milliohm
Production
가격 및 재고
데이터시트 및 문서
IHS
Datasheet1 페이지6년 전
Datasheet1 페이지0년 전
Sager Electronics
RS (Formerly Allied Electronics)
재고 내역
3개월간의 트렌드:
-65.44%
공급망
Country of OriginMainland China
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.80.00
Introduction Date2006-05-02
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 5 years ago)
Manufacturer Lifecycle StatusACTIVE (Last Updated: 5 years ago)
관련 부품
Ferrite Beads Multi-Layer 220Ohm 25% 100MHz 300mA 400mOhm DCR 0402 Paper T/R
Ind Chip Bead 220 Ohm 25% 100MHz Ferrite 500mA 0603 Punched Paper T/R
Ferrite Beads Multi-Layer 220Ohm 25% 100MHz 200mA 450mOhm DCR 0603 Paper T/R
Ferrite Beads Multi-Layer 220Ohm 25% 100MHz 450mA 290mOhm DCR 0402 Paper T/R
TAIYO YUDENBK1005HS241-T
Ferrite Beads Multi-Layer 240Ohm 25% 100MHz 0.4A 0.3Ohm DCR 0402 T/R
TAIYO YUDENBK1005HM241-T
Ferrite Beads Multi-Layer 240Ohm 25% 100MHz 0.3A 0.3Ohm DCR 0402 T/R
설명
Chip Ferrite Beads / EMI Filters 200ohms 0.4ohms 200mA
EMI Ferrite Chip Bead, 0603, 200MA, 200 Ohms @100MHz, DCR Max 0.40Ohm | Laird Performance Materials LI0603B201R-10
Ferrite, Bead, 1608, 100Mhz, 200R; Ferrite Case Style:0603 [1608 Metric]; Impedance @ 100Mhz:200Ohm; Dc Current Rating:200Ma; Product Range:Li Series; Dc Resistance Max:0.4Ohm; Impedance Tolerance:-; Automotive Qualification Rohs Compliant: Yes |Laird LI0603B201R-10