Laird LI0402C470R-10
Chip Ferrite Beads / EMI Filters 47ohms 0.15ohms 300mA
데이터시트 및 문서
IHS
Datasheet1 페이지7년 전
Datasheet1 페이지0년 전
3개월간의 트렌드:
-2.03%