Laird LFB310190-000
Ferrite Core Low Frequency Ferrite Core 13mm 31mm Round Cables/Wiring Harnesses
데이터시트 및 문서
Sager Electronics
Datasheet1 페이지8년 전
Datasheet1 페이지7년 전
Datasheet38 페이지8년 전
DigiKey
재고 내역
3개월간의 트렌드:
-8.73%
공급망
Introduction Date2015-07-24
관련 부품
Ferrite Core, Cylindrical, 22 Ohm, 15.21 mm Length, 19.05 mm ID, 28.98 mm OD
Cylindrical Ferrite Core, Id-15Mm Rohs Compliant: Yes |Laird LFB250150-000
Ferrite Chip Beads 9ohms 500MHz 7.92mm Inside Dia.
Ferrite Core, Cylindrical, 28 Ohm, 12.7 mm Length, 14 mm ID, 22.1 mm OD
설명
Ferrite Chip Beads 19ohms 500MHz 19mm Inside Dia.
Low Frequency EMI Cylindrical Ferrite Cable Cores
Fccrnd, sld, lf Rohs Compliant: Yes |Laird LFB310190-000
FERRITE CORE 22 OHM SOLID 19MM