Laird LFB180100-000
Ferrite Chip Beads 18ohms 500MHz 10mm Inside Dia.
데이터시트 및 문서
Laird
Datasheet1 페이지9년 전
3개월간의 트렌드:
+10.89%
공급망
Introduction Date2015-07-23
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 5 years ago)
Manufacturer Lifecycle StatusACTIVE (Last Updated: 5 years ago)
관련 부품
Ferrite Chip Beads 9ohms 500MHz 7.92mm Inside Dia.
EMI Ferrite Cylindrical Core, ID .197in, 36 Ohms @5MHz, Low Frequency
Cylindrical Ferrite Core, Id-15Mm Rohs Compliant: Yes |Laird LFB250150-000
Ferrite Core, Cylindrical, 28 Ohm, 12.7 mm Length, 14 mm ID, 22.1 mm OD
설명
Ferrite Core, Cylindrical, 29 Ohm, 10 mm Length, 10 mm ID, 18.1 mm OD
Low Frequency EMI Cylindrical Ferrite Cable Cores
Ferrite Core Low Frequency Ferrite Core LF-Material
Low Frequency Ferrite Core 29Ohm @ 5MHz 10mm
FERRITE CORE 29 OHM SOLID 10MM