Laird LF1206A302R-10
Ferrite Bead (chip Bead), 3.2 X 1.6 X 1.1MM (1206), 1.05 Ohm Impedance At 100 Mhz
Production
가격 및 재고
데이터시트 및 문서
IHS
Datasheet1 페이지7년 전
Datasheet1 페이지0년 전
Sager Electronics
RS (Formerly Allied Electronics)
재고 내역
3개월간의 트렌드:
-7.47%
공급망
Country of OriginMainland China
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.80.00
Introduction Date2007-08-14
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 5 years ago)
Manufacturer Lifecycle StatusACTIVE (Last Updated: 5 years ago)
설명
Ferrite Bead, 1206 [3216 Metric], 3 kOhm, 100 mA, 1.05 Ohm
Ferchipbdlf,1Ln,1206 Rohs Compliant: Yes |Laird LF1206A302R-10
100mA 760¦¸@100MHz 1.05¦¸ 1206 3.2mm*1.6mm*1.1mm
Ferrite Chip, 1 Function(s), 0.1A, 2 Pin(s)