Laird HZ0402A601R-10
Ferrite Beads Power Chip Bead 600Ohm 25% 100MHz 100mA 0402 T/R
Production
가격 및 재고
데이터시트 및 문서
IHS
Datasheet1 페이지8년 전
Datasheet4 페이지18년 전
element14 APAC
Sager Electronics
RS (Formerly Allied Electronics)
DigiKey
재고 내역
3개월간의 트렌드:
+1132%
CAD 모델
소스이캐드엠캐드파일
SnapEDA
심벌풋프린트
3D다운로드
캐드 모델 다운로드 시 새 탭으로 파트너 사이트가 열립니다.
공급망
Country of OriginMainland China
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.80.00
Introduction Date2005-09-13
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 5 years ago)
Manufacturer Lifecycle StatusACTIVE (Last Updated: 5 years ago)
관련 부품
Inductor RF Multi-Layer 0.047uH 5% 100MHz 8Q-Factor Ceramic 0.1A 1Ohm DCR 0402 T/R
General Purpose Inductor, 0.039uH, 5%, 1 Element, Ceramic-Core, SMD, 0402
General Purpose Inductor, 0.018uH, 5%, 1 Element, Ceramic-Core, SMD, 0201
Ind Chip Unshielded Multi-Layer 18nH 5% 100MHz 5Q-Factor Ceramic 100mA 0201 T/R
TAIYO YUDENLB2016T220M
Inductor General Purpose Chip Wirewound 22uH 20% 2.52MHz Ferrite 0.105A 1.3Ohm DCR 0806 T/R
TAIYO YUDENHKQ0603S22NH-T
Ind High Frequency Chip Multi-Layer 22nH 3% 500MHz 10Q-Factor Ceramic 130mA 0201 T/R
설명
Chip Ferrite Beads / EMI Filters 600ohms 100MHz .1A Monolithic 0402 SMD
EMI FERRITE CHIP BEAD, 0402, 100MA, 600 OHMS @100MHZ, DCR MAX 1.0OHM
Ferrite Bead, 0402 [1005 Metric], 600 ohm, 100 mA, HZ Series, 1 ohm
FERRITE, BEAD, 1005, 100MHZ, 600R; DC Resistance Max:1ohm; DC Current Rating:100mA; Ferrite Case Style:0402 [1005 Metric]; Ferrite Mounting:SMD; Impedance @ 100MHz:600ohm; Impedance Tolerance:(Not Available); MSL:(Not Available); Series:HZ