Laird HI2220P271R-10
Ferrite Beads High Current Chip Bead 270Ohm 25% 100MHz 4A 2220 T/R
데이터시트 및 문서
IHS
Datasheet1 페이지6년 전
Datasheet4 페이지18년 전
element14 APAC
Sager Electronics
RS (Formerly Allied Electronics)
DigiKey
재고 내역
3개월간의 트렌드:
-47.05%
Introduction Date2005-09-13
관련 부품
RF Choke Bobbin Core 6.8uH 20% 7.96MHz 20Q-Factor Ferrite 4.1A 35mOhm DCR RDL
Inductor Power Wirewound 6.8uH 20% 1KHz 20Q-Factor Ferrite 4.1A 35mOhm DCR RDL Bag
Ind Power Wirewound 15uH 20% 100KHz 20Q-Factor Ferrite 4.3A T/R
General Purpose Inductor, 15uH, 10%, 2 Element, Ferrite-Core
Inductor Power Drum Core 4.7uH 10% 7.96MHz 20Q-Factor Ferrite 4.3A 0.03Ohm DCR RDL
Inductor Power Unshielded Wirewound 8.2uH 10% 1KHz Ferrite 4.5A 0.028Ohm DCR AXL Bag
설명
Chip Ferrite Beads / EMI Filters 270ohms 100MHz 4A Monolithic 2220 SMD
EMI FERRITE CHIP BEAD, 2220, 4000MA, 270 OHMS @100MHZ, DCR MAX 0.0350OHM
Ferrite Bead, 2220 [5650 Metric], 270 Ohm, 4 A, 35 Milliohm
FERRITE, BEAD, 5620, 100MHZ, 270R; DC Resistance Max:0.035ohm; DC Current Rating:4A; Ferrite Case Style:2220 [5550 Metric]; Ferrite Mounting:SMD; Impedance @ 100MHz:270ohm; Impedance Tolerance:(Not Available); MSL:(Not Available); Series:HI