Laird HI1206N680R-10
Ferrite EMI High Current Chip Bead Inductor 1206 3000mA 68nH Surface Mount T/R
Production
가격 및 재고
데이터시트 및 문서
IHS
Datasheet1 페이지6년 전
Sager Electronics
재고 내역
3개월간의 트렌드:
+0.00%
공급망
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 5 years ago)
Manufacturer Lifecycle StatusACTIVE (Last Updated: 5 years ago)
설명
Ferrite Bead, 68 Ohm, 3A, 1206 Rohs Compliant: Yes |Laird HI1206N680R-10
FerChipBdBB,1Ln,1206,HI,68ohx3000mA | Laird Performance Materials HI1206N680R-10
3A 68¦¸@100MHz 12m¦¸ 1206 3.2mm*1.6mm*1.1mm
Ferrite Chip, 1 Function(s), 3A