Laird HI1206N601R-10
Ferrite Bead, 600 Ohm, 1206 Rohs Compliant: Yes |Laird HI1206N601R-10
Production
가격 및 재고
데이터시트 및 문서
IHS
Datasheet1 페이지7년 전
Sager Electronics
재고 내역
3개월간의 트렌드:
-100%
공급망
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
관련 부품
Ferrite Beads Multi-Layer 600Ohm 25% 100MHz 500mA 380mOhm DCR 0603 Automotive Paper T/R
Ferrite Beads Multi-Layer 600Ohm 25% 100MHz 1.5A 80mOhm DCR 1206 Embossed T/R
Ferrite Beads Multi-Layer 600Ohm 25% 100MHz 300mA 520mOhm DCR 0402 Paper T/R