Laird HI1206N101R-10
Ferrite Beads High Current Chip Bead 100Ohm 25% 100MHz 3A 1206 T/R
Production
가격 및 재고
데이터시트 및 문서
IHS
Datasheet1 페이지7년 전
Datasheet4 페이지18년 전
element14 APAC
Mouser
Sager Electronics
RS (Formerly Allied Electronics)
재고 내역
3개월간의 트렌드:
+12.50%
CAD 모델
소스이캐드엠캐드파일
SnapEDA
풋프린트
다운로드
Ultra Librarian
심벌풋프린트
다운로드
캐드 모델 다운로드 시 새 탭으로 파트너 사이트가 열립니다.
공급망
Country of OriginMainland China
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.80.00
Introduction Date2005-09-13
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 5 years ago)
Manufacturer Lifecycle StatusACTIVE (Last Updated: 5 years ago)
관련 부품
Ferrite Beads Multi-Layer 120Ohm 25% 100MHz 3A 30mOhm DCR 0603 Paper T/R
FIXED IND 1.5NH 2.1A 28 MOHM SMD / 1.5 nH Unshielded Wirewound Inductor 2.1 A 28mOhm Max 0402 (1005 Metric)
설명
Chip Ferrite Beads / EMI Filters 100ohms 100MHz 3A Monolithic 1206 SMD
EMI FERRITE CHIP BEAD, 1206, 3000MA, 100 OHMS @100MHZ, DCR MAX 0.0350OHM
Ferrite Bead, 1206 [3216 Metric], 100 ohm, 3 A, HI Series, 0.035 ohm
FERRITE, BEAD, 3216, 100MHZ, 100R; DC Resistance Max:0.035ohm; DC Current Rating:3A; Ferrite Case Style:1206 [3216 Metric]; Ferrite Mounting:SMD; Impedance @ 100MHz:100ohm; Impedance Tolerance:(Not Available); MSL:(Not Available); Series:HI