Laird HFB259128-100
Ferrite Core, Cylindrical, 254 Ohm, 28.58 mm Length, 12.83 mm ID, 25.91 mm OD
Production
가격 및 재고
데이터시트 및 문서
Laird
Datasheet1 페이지9년 전
Sager Electronics
DigiKey
재고 내역
3개월간의 트렌드:
+19.08%
공급망
Introduction Date2010-06-11
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 5 years ago)
Manufacturer Lifecycle StatusACTIVE (Last Updated: 5 years ago)
관련 부품
High Frequency Solid Core Ferrite Suppressors for Round Cable 156ohms 300MHz 9.3mm Inside Dia.
High Frequency Solid Core Ferrite Suppressors for Round Cable 185ohms 300MHz 7.01mm Inside Dia.
High Frequency Solid Core Ferrite Suppressors for Round Cable 170ohms 300MHz 6.99mm Inside Dia.
High Frequency Solid Core Ferrite Suppressors for Round Cable 165ohms 300MHz 3.38mm Inside Dia.
설명
High Frequency Solid Core Ferrite Suppressors for Round Cable 200ohms 300MHz 12.83mm Inside Dia.
High Frequency EMI Cylindrical Ferrite Cable Cores
FERRITE 125 OHM HINGED 76.20MM