Laird HFA150068-0A2
High Frequency Split Core Ferrite Suppressors for Round Cable 275ohms 300MHz 8.13mm Inside Slot
Production
가격 및 재고
데이터시트 및 문서
Laird
Datasheet1 페이지7년 전
element14 APAC
Factory Futures
DigiKey
RS (Formerly Allied Electronics)
재고 내역
3개월간의 트렌드:
-5.99%
CAD 모델
소스이캐드엠캐드파일
SnapEDA
3D다운로드
캐드 모델 다운로드 시 새 탭으로 파트너 사이트가 열립니다.
공급망
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 5 years ago)
Manufacturer Lifecycle StatusACTIVE (Last Updated: 5 years ago)
설명
EMI FERRITE SPLIT SNAP-ON CORE, MAX I.D., 0.266IN, 275 OHMS @300MHZ, HIGH FREQ
High Frequency EMI Split / Snap-On Ferrite Cable Cores
FERRITE, CORE, 6.8MM, 340R, 500MHZ; External Diameter:21mm; Inner Diameter:6.8mm; Length:41.7mm; SVHC:No SVHC (20-Jun-2013) ;RoHS Compliant: Yes