Laird CPI1008KR47R-10
데이터시트 및 문서
Laird
Datasheet1 페이지8년 전
IHS
심벌풋프린트
다운로드
캐드 모델 다운로드 시 새 탭으로 파트너 사이트가 열립니다.
공급망
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.80.00
Introduction Date2012-02-24
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 5 years ago)
Manufacturer Lifecycle StatusACTIVE (Last Updated: 5 years ago)
관련 부품
TAIYO YUDENCKP2520R47M-T
Inductor Power Chip Multi-Layer 0.47uH 20% 1MHz Ferrite 1.8A 0.05Ohm DCR 1008 T/R
TAIYO YUDENCKP2016R47M-T
Inductor Power Chip Multi-Layer 0.47uH 20% 1MHz Ferrite 1.6A 0.075Ohm DCR 0806 T/R
Inductor Power Chip Shielded Multi-Layer 0.47uH 20% 1MHz Ferrite 1.8A 0.05Ohm DCR 1008 T/R
Inductor Power Shielded Multi-Layer 0.47uH 20% 1MHz Ferrite 1.5A 0.08Ohm DCR 0805 T/R
Inductor Power Unshielded Wirewound 470nH 20% 25.2MHz 10Q-Factor Ferrite 2A 45.6mOhm DCR 1210 Blister T/R
Wirewound Inductor, 470 nH, 0.046 ohm, 250 MHz, 2 A, 1210 [3225 Metric], NLCV32-EFR Series
설명
Ind Power Chip Multi-Layer 470nH 20% 1MHz 1.8A 1008 T/R
FIXED IND 470NH 1.8A 70 MOHM SMD
Surface Mount Power Inductor, CPI Series, 470 nH, 20%, Multilayer, 0.0875 ohm, 1.8 A RoHS Compliant: Yes
General Purpose Inductor, 0.47uH, 20%, 1 Element, SMD, 1008
ChipIndSgl,1008,.470.07, | Laird Performance Materials CPI1008KR47R-10
INDUCTOR, 0.47UH, 1.8A, 20%, MULTILAYER
CPI1008KR47R-10 - Pro Line: S400
INDUCTOR, 0.47UH, 1.8A, 20%, MULTILAYER; Inductance: 470nH; RMS Current (Irms): 1.8A; Inductor Construction: Multilayer; Saturation Current (Isat): -; Product Range: CPI Series; Power Inductor Case: 2.5mm x 2mm x 0.9mm; DC Res