Laird CPI1008K1R2R-10
데이터시트 및 문서
Laird
Datasheet1 페이지8년 전
SnapEDA
풋프린트
관련 부품
Ind Power Wirewound 1.2uH 20% 1KHz 22Q-Factor Ferrite 2A T/R
General Purpose Inductor, 1.2uH, 20%, 1 Element, Ferrite-Core, Reflow soldering,, 3225/1210
Inductor Power Shielded Wirewound 1.2uH 20% 1MHz Metal 2.4A 0.068Ohm DCR 1008 T/R
Inductor Power Shielded Multi-Layer 1.2uH 20% 2MHz Ferrite 1.5A 0.104Ohm DCR 1008 T/R
Ind Power Wirewound 1.2uH 20% 7.96MHz 60Q-Factor Ferrite 980mA RDL Bag
TAIYO YUDENLK16081R2M-T
Inductor RF Shielded Multi-Layer 1.2uH 20% 10MHz 35Q-Factor Ferrite 0.04A 0.65Ohm DCR 0603 T/R
설명
Ind Power Chip Multi-Layer 1.2uH 20% 1MHz 1.6A 1008 T/R
Surface Mount Power Inductor, Cpi Series, 1.2 H, 20%, Multilayer, 0.1375 Ohm, 1.6 A Rohs Compliant: Yes |Laird CPI1008K1R2R-10
INDUCTOR, 1.2UH, 1.6A, 20%, MULTILAYER; Inductance: 1.2µH; RMS Current (Irms): 1.6A; Inductor Construction: Multilayer; Saturation Current (Isat): -; Product Range: CPI Series; Power Inductor Case: 2.5mm x 2mm x 0.9mm; DC Resi