Laird CPI0806J1R5R-10
데이터시트 및 문서
Laird
Datasheet1 페이지7년 전
SnapEDA
심벌풋프린트
관련 부품
General Purpose Inductor, 1.5uH, 20%, 1 Element, Ferrite-Core, Reflow soldering, 2520/1008
Inductor Power Chip Shielded Multi-Layer 1.5uH 20% 1MHz Ferrite 1.6A 0.113Ohm DCR 0806 T/R