Laird CMX1616Z171B-10
CANChokeInd, 1Ck, 1812, SM, 41x41x16.5MM | Laird Performance Materials CMX1616Z171B-10
Production
가격 및 재고
데이터시트 및 문서
IHS
Datasheet1 페이지7년 전
Farnell
Sager Electronics
재고 내역
3개월간의 트렌드:
+58.85%
CAD 모델
소스이캐드엠캐드파일
SnapEDA
심벌풋프린트
3D다운로드
캐드 모델 다운로드 시 새 탭으로 파트너 사이트가 열립니다.
공급망
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.80.00
Introduction Date2013-10-28
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 5 years ago)
Manufacturer Lifecycle StatusACTIVE (Last Updated: 5 years ago)
관련 부품
Box Tin (Sn) 2 INDUCTANCE IS MEASURED AT 0.1mA Common Mode Choke 54A 1.1mOhm 100kHz 55mm
Wurth Elektronik744212181
Common Mode Chokes Dual 180uH 1kOhm 10kHz 0.3A 0.25Ohm DCR SMD T/R
설명
Ind Common Mode Choke 176uH 100KHz Ferrite 62A Pin Bulk
Wire-Wound DIP Power Common Mode Chokes
Common Mode Chokes Dual 176uH 100kHz 62A 0.00065Ohm DCR Thru-Hole Bulk