Laird CMX1211Z680B-10
Laird Technologies CMX1211Z680B-10 Common Mode Choke, 50A
Production
가격 및 재고
데이터시트 및 문서
Newark
Datasheet1 페이지7년 전
Farnell
Sager Electronics
재고 내역
3개월간의 트렌드:
+30.97%
CAD 모델
소스이캐드엠캐드파일
SnapEDA
심벌풋프린트
3D다운로드
Ultra Librarian
심벌풋프린트
다운로드
캐드 모델 다운로드 시 새 탭으로 파트너 사이트가 열립니다.
공급망
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 5 years ago)
Manufacturer Lifecycle StatusACTIVE (Last Updated: 5 years ago)
설명
Choke, Common Mode, 50 A, 31.5mm x 28mm x 19mm
Common Mode Chokes Dual 68uH 100kHz 50A 0.00056Ohm DCR SMD Bulk
Wire-Wound SMT Power Common Mode Chokes
250V 50A 2 68¦ÌH@ 100kHz 560¦Ì¦¸ , 31.5mm*25mm*19mm
Data Line Filter, 2 Function(s), 50A, 4 Pin(s)
Common Mode Choke, 50A; Dcr 0,56 Ohm; Rated Current:50A; Inductance:68Μh; Product Range:Cmx Series; Impedance:-; Common Mode Filter Case:-; Automotive Qualification Standard:-; Svhc:No Svhc (15-Jan-2018) Rohs Compliant: Yes |Laird CMX1211Z680B-10