Laird CMX1211Z321B-10
Choke, Common Mode, 28 A, 31.5mm x 28mm x 19mm
Production
가격 및 재고
데이터시트 및 문서
IHS
Datasheet1 페이지0년 전
Sager Electronics
재고 내역
3개월간의 트렌드:
-4.11%
공급망
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 5 years ago)
Manufacturer Lifecycle StatusACTIVE (Last Updated: 5 years ago)
설명
Common Mode Chokes Dual 320uH 100kHz 28A 0.0025Ohm DCR SMD Bulk
Wire-Wound SMT Power Common Mode Chokes
250V 28A 2 320¦ÌH@ 100kHz 2.5m¦¸ , 31.5mm*25mm*19mm
Data Line Filter, 2 Function(s), 28A