Laird CM7060W101R-10
Choke, Common Mode, 100 Ohm, 9 A, 7mm x 6mm x 3.8mm
Production
가격 및 재고
데이터시트 및 문서
IHS
Datasheet1 페이지7년 전
Sager Electronics
재고 내역
3개월간의 트렌드:
-0.98%
CAD 모델
소스이캐드엠캐드파일
SnapEDA
심벌풋프린트
3D다운로드
캐드 모델 다운로드 시 새 탭으로 파트너 사이트가 열립니다.
공급망
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.80.00
Introduction Date2015-09-06
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 5 years ago)
Manufacturer Lifecycle StatusACTIVE (Last Updated: 5 years ago)
설명
Wire-Wound SMT Power Common Mode Chokes
Common Mode Chokes / Filters 100 MH 9A
Data Line Filter, 2 Function(s), 80V, 9A, 4 Pin(s)
80V 9A 2 140¦¸@ 100MHz 10m¦¸ , 7mm*6mm*3.8mm