Laird 35F0121-0SR-10
Ferrite Beads Chip Bead 42Ohm 10MHz 10A T/R
Production
가격 및 재고
데이터시트 및 문서
IHS
Technical Drawing2 페이지7년 전
Datasheet1 페이지0년 전
Upverter
Laird
Sager Electronics
Factory Futures
재고 내역
3개월간의 트렌드:
-13.27%
CAD 모델
소스이캐드엠캐드파일
EE Concierge
심벌풋프린트
SnapEDA
심벌풋프린트
3D다운로드
캐드 모델 다운로드 시 새 탭으로 파트너 사이트가 열립니다.
공급망
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.80.00
Introduction Date2011-06-07
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 5 years ago)
Manufacturer Lifecycle StatusACTIVE (Last Updated: 5 years ago)
관련 부품
Ferrite Beads Multi-Layer 33Ohm 25% 100MHz 6A 0.009Ohm DCR 1206 T/R
Ferrite Beads Multi-Layer 30Ohm 25% 100MHz 2.2A 35mOhm DCR 0402 Paper T/R
Ferrite Beads Multi-Layer 33 Ohm 25% 100MHz 3A 25m Ohm DCR 0603 Paper