Laird 28R1450-100
Solid Core Ferrite Suppressors for Flat Cable 130ohms 100MHz 29.58mm Inside Slot
데이터시트 및 문서
Sager Electronics
DigiKey
재고 내역
3개월간의 트렌드:
+22.60%
공급망
Introduction Date2015-06-19
설명
Broadband EMI Ribbon Ferrite Cable Core
Flat Cable Core, 130 Ohm, 30 MHz to 500 MHz, 29.58mm x 0.75mm