Laird 28R1340-100
데이터시트 및 문서
3개월간의 트렌드:
+16.44%
설명
Flat Cable Core, 139 Ohm, 30 MHz to 500 MHz, 28mm x 1mm
FERRITE CORES FOR CABLES AND WIRING
CABLE CORE RIBBON/FLEX 28.00MM R