Laird 28R1227-100
Solid Core Ferrite Suppressors for Flat Cable 128ohms 100MHz 24.77mm Inside Slot
데이터시트 및 문서
Sager Electronics
Mouser
재고 내역
3개월간의 트렌드:
+30.25%