Laird 28F0181-1SR-10
Emi Ferrite SMT Bead Assembly, 10A, 115 Ohms @ 100MHZ, Dcr Max 0.001 Ohm
Production
가격 및 재고
데이터시트 및 문서
IHS
Datasheet2 페이지6년 전
Datasheet1 페이지0년 전
Sager Electronics
element14 APAC
RS (Formerly Allied Electronics)
Factory Futures
재고 내역
3개월간의 트렌드:
+26.74%
CAD 모델
소스이캐드엠캐드파일
EE Concierge
심벌풋프린트
Ultra Librarian
심벌풋프린트
다운로드
캐드 모델 다운로드 시 새 탭으로 파트너 사이트가 열립니다.
공급망
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.80.00
Introduction Date2011-06-07
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 5 years ago)
Manufacturer Lifecycle StatusACTIVE (Last Updated: 5 years ago)
설명
Ferrite Bead Assemblies 115ohms 100MHz 10A Broad Band Frequency
Ferrite Beads Power 115Ohm 25% 100MHz 10A 0.001Ohm DCR T/R
Ferrite Bead, 3318 [8545 Metric], 115 ohm, 10 A, 28F Series, 0.001 ohm