Laird 28B1142-100
Solid Core Ferrite Suppressors for Round Cable 114ohms 100MHz 19mm Inside Dia.
데이터시트 및 문서
Laird
Datasheet1 페이지7년 전
3개월간의 트렌드:
-25.38%
공급망
Introduction Date2015-05-22
설명
Ferrite Core, Cylindrical, 114 Ohm, 13.84 mm Length, 19 mm ID, 29.01 mm OD
Broadband EMI Cylindrical Ferrite Cable Cores
Ferrite Core 19mm 114Ohm @ 100MHz
FERRITE CORE 114 OHM SOLID 19MM