Laird 28B1122-100
Solid Core Ferrite Suppressors for Round Cable 307ohms 100MHz 13.77mm Inside Dia.
데이터시트 및 문서
Laird
Datasheet1 페이지8년 전
Sager Electronics
Factory Futures
DigiKey
재고 내역
3개월간의 트렌드:
+64.05%
공급망
Introduction Date2016-01-11
관련 부품
FERRITE BEAD 60 OHM 1806 1LN / Ferrite Beads Multi-Layer 60Ohm 100MHz 6A 0.009Ohm DCR 1806 T/R
Ind Common Mode Choke Wirewound 90Ohm 25% 100MHz 330mA 0805 Embossed T/R
Inductor RF Chip Wirewound 100nH 5% 100MHz 34Q-Factor 220mA 680mOhm DCR 0603 Paper T/R
Inductor RF Multi-Layer 0.1uH 5% 100MHz 12Q-Factor Ceramic 0.3A 1.7Ohm DCR 0603 T/R
설명
Ferrite Core, Cylindrical, 307 Ohm, 28.58 mm Length, 13.77 mm ID, 28.5 mm OD
Broadband EMI Cylindrical Ferrite Cable Cores
FERRITE CORE, SOLID FREE HANGING, 307OHM @ 100MHZ, 28 SERIES
Ferrite Core Broadband Solid Core 28-Material
Ferrite Core 13.8mm 307Ohm @ 100MHz
FERRITE CORE 307 OHM SLD 13.77MM