Laird 28B0315-100
Solid Core Ferrite Suppressors for Round Cable 158ohms 100MHz 3.17mm Inside Dia.
Production
가격 및 재고
데이터시트 및 문서
Laird
Datasheet1 페이지7년 전
Sager Electronics
재고 내역
3개월간의 트렌드:
+9.40%
공급망
Introduction Date2014-09-11
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 5 years ago)
Manufacturer Lifecycle StatusACTIVE (Last Updated: 5 years ago)
설명
Ferrite Core, Cylindrical, 158 Ohm, 10.06 mm Length, 3.17 mm ID, 8 mm OD