KYOCERA AVX W3L1ZC473MAT1A
Ceramic Capacitor, Multilayer, Ceramic, 10V, 20% +Tol, 20% -Tol, X7R, 15% TC, 0.047uF, Surface Mount, 0612
IHS
Datasheet4 페이지16년 전
Datasheet2 페이지20년 전
_legacy Avnet
공급망
Country of OriginJapan
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8532.24.00.20
Introduction Date2005-09-16
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
설명
Cap IDC Low Inductance 0.047uF 10V 20% SMD 0612 T/R
CAP CER 0.047UF 10V X7R 0612