KYOCERA AVX W3L1ZC105MAT1A
Ceramic Capacitor, Multilayer, Ceramic, 10V, 20% +Tol, 20% -Tol, X7R, 15% TC, 1uF, Surface Mount, 0612
IHS
Datasheet2 페이지3년 전
Datasheet2 페이지20년 전
element14 APAC
Future Electronics
Newark
Factory Futures
재고 내역
3개월간의 트렌드:
+8.70%
CAD 모델
소스이캐드엠캐드파일
SnapEDA
심벌풋프린트
3D다운로드
캐드 모델 다운로드 시 새 탭으로 파트너 사이트가 열립니다.
공급망
Country of OriginJapan
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8532.24.00.20
Introduction Date2005-09-16
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
관련 부품
1 uF 10 V ±20% Tolerance X7R SMT Multilayer Ceramic Capacitor
Cap Ceramic 1uF 16V X7R 20% Wide Terminal SMD 0612 125C T/R