KYOCERA AVX W3A4ZC562MAT2A
Array/Network Capacitor, 10V, X7R, 0.0056uF, Surface Mount, DIP8
IHS
Datasheet6 페이지3년 전
Future Electronics
공급망
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8532.25.00.45
Introduction Date2006-09-20
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 2 months ago)
설명
5600 pF 10 V X7R 20% 0612 125°C Surface Mount Ceramic Capacitor
ARRAY/NETWORK CAPACITOR capacitor array 15% ppm/C 0.0056muF