KYOCERA AVX W3A4YA220KAT2A
Cap Ceramic Array 22pF 16V C0G 10% 0612 SMD 4 Capacitor 125°C Paper T/R/Embossed T/R
IHS
Datasheet6 페이지3년 전
Future Electronics
_legacy Avnet
재고 내역
3개월간의 트렌드:
+0.00%