KYOCERA AVX W3A4YA101JAT2A
Cap Ceramic Array 100pF 16V C0G 5% 0612 SMD 4 Capacitor 125C Paper T/R/Embossed T/R
Production
가격 및 재고
DistributorSKUMinPkg
AvnetW3A4YA101JAT2A04K
15h
데이터시트 및 문서
IHS
Datasheet6 페이지3년 전
Future Electronics
_legacy Avnet
공급망
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8532.25.00.45
Introduction Date2006-09-20
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 2 months ago)
설명
Array/Network Capacitor, 16V, C0G, 0.0001uF, Surface Mount, DIP8
W3 Series 0612 100 pF ±5 % 16 V C0G/NP0 Surface Mount Ceramic Capacitor Array