KYOCERA AVX W2H15C22384T1F
Feed Through Capacitor, 1 Function(s), 50V, 1A, 4 Pin(s)
Production
가격 및 재고
DistributorSKUMinPkg
TTIW2H15C22384T1F01KTape & Reel
3h
AvnetW2H15C22384T1F01K
4d
데이터시트 및 문서
IHS
Datasheet12 페이지6년 전
CAD 모델
소스이캐드엠캐드파일
Component Search Engine
심벌풋프린트
다운로드
캐드 모델 다운로드 시 새 탭으로 파트너 사이트가 열립니다.
공급망
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.80.00
Introduction Date2019-11-11
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
설명
CER SMD 0805 22nF 50V X7R Auto +50%-20%