KYOCERA AVX W2F15C4738AT3A
W2F Series 0805 47 nF 50V -20 / +50 % Tolerance X7R SMT Feedthru Capacitor
IHS
Datasheet13 페이지4년 전
Newark
Future Electronics
재고 내역
3개월간의 트렌드:
+0.00%