KYOCERA AVX W2F15C4738AT1A
W2F Series 0805 47 nF 50 V -20 / +50 % Tolerance X7R SMT Feedthru Capacitor
IHS
Datasheet13 페이지4년 전
Future Electronics
element14 APAC
iiiC
RS (Formerly Allied Electronics)
재고 내역
3개월간의 트렌드:
-36.47%