KYOCERA AVX W2F15C4728AT1F
Cap Feed Through 0.0047uF 50VDC X7R -20% to 50% Pad Flat 0805 125C Automotive AEC-Q200
IHS
Datasheet13 페이지4년 전
element14
Newark
재고 내역
3개월간의 트렌드:
+0.00%