KYOCERA AVX W2F15C2228AT1F
W2F Series 0805 2.2 nF 50 V -20 / +50 % Tolerance X7R SMT Feedthru Capacitor
IHS
Datasheet13 페이지4년 전
Newark
Future Electronics
재고 내역
3개월간의 트렌드:
+455%