KYOCERA AVX W2F11A4718AT1F
W2F Series 0805 470 pF 100 V -20 / +50% Tolerance NP0 SMT Feedthru Capacitor
IHS
Datasheet13 페이지4년 전
Verical
element14 APAC
element14
3개월간의 트렌드:
-40.07%