KYOCERA AVX W2F11A4708AT1F
W2F Series 0805 47 pF 100 V +50 to -20% Tolerance C0G SMT Feedthru Capacitor
Future Electronics
Farnell
재고 내역
3개월간의 트렌드:
-99.87%