KYOCERA AVX W2A4ZC103MAT2A
Cap Ceramic Array 0.01uF 10V X7R 20% 0508 SMD 4 Capacitor 125°C Paper T/R/Embossed T/R
IHS
Datasheet6 페이지3년 전
Future Electronics
_legacy Avnet
Newark
Mouser
재고 내역
3개월간의 트렌드:
-0.78%