KYOCERA AVX W2A4YC102KAT2A
Cap Ceramic Array 0.001uF 16V X7R 10% 0508 SMD 4 Capacitor 125°C Paper T/R/Embossed T/R
IHS
Datasheet6 페이지3년 전
Newark
_legacy Avnet
재고 내역
3개월간의 트렌드:
-14.01%