KYOCERA AVX W2A45C183KAT2A
Array/Network Capacitor, 50V, X7R, 0.018uF, Surface Mount, DIP8
Production
가격 및 재고
DistributorSKUMinPkg
TMEW2A45C183KAT2A04K
1d
AvnetW2A45C183KAT2A04K
4d
데이터시트 및 문서
IHS
Datasheet6 페이지3년 전
Future Electronics
_legacy Avnet
공급망
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 2 months ago)
설명
W2 Series 0508 0.018 uF ±10 % 50 V X7R Surface Mount Ceramic Capacitor Array
0508X4 C/ARRAY 0.018UF 50V 20%