KYOCERA AVX VCUG060100L1DP
TVS Varistor, 7.1 VAC, 10 VDC, UltraGuard, 42 V, 0603 [1608 Metric], Multilayer Varistor (MLV)
IHS
Datasheet3 페이지4년 전
element14 APAC
Farnell
Newark
재고 내역
3개월간의 트렌드:
+0.00%