KYOCERA AVX VA100014D300DL
AXIAL 14 VDC 10 VAC 1100 pF Through Hole Multilayer Ceramic Varistor
IHS
Datasheet2 페이지4년 전
Newark
Future Electronics
Mouser
DigiKey
재고 내역
3개월간의 트렌드:
+0.82%