KYOCERA AVX TPSD157M006R0125
Cap Tant Solid 150uF 6.3V D CASE 20% (7.3 X 4.3 X 2.9mm) SMD 7343-31 0.125 Ohm 125°C T/R
Newark
AVX
Verical
DigiKey
재고 내역
3개월간의 트렌드:
-33.03%