KYOCERA AVX TPSD157M006R0050
Cap Tant Solid 150uF 6.3V D CASE 20% (7.3 X 4.3 X 2.9mm) SMD 7343-31 0.05 Ohm 125°C T/R
IHS
Datasheet12 페이지3년 전
AVX
Newark
Future Electronics
DigiKey
재고 내역
3개월간의 트렌드:
-75.45%