KYOCERA AVX TPSD107M016R0100
Cap Tant Solid 100uF 16V D CASE 20% (7.3 X 4.3 X 2.9mm) Inward L SMD 7343-31 0.1 Ohm 125C T/R
Newark
AVX
Farnell
Future Electronics
재고 내역
3개월간의 트렌드:
-12.32%