KYOCERA AVX TCJT476M006R0069
Tantalum Capacitor, Polarized, Tantalum (solid Polymer), 6.3V, 20% +Tol, 20% -Tol, 47uF, 1210
Production
데이터시트 및 문서
IHS
Datasheet11 페이지7년 전
AVX
공급망
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
관련 부품
CAPACITOR, TANTALUM SMD CONDUCTIVE POLYMER, KO-CAP, 47.0UF 4V 20%